קצת עלי

לפני מספר שנים, עברתי לגור בגיברלטר כשאני בתחילתו של הריון ראשון. מתוך ידיעה ברורה (ושגויה…) שברגע בו אלד, לא אוכל להמשיך ולטייל ומתוך אהבה אינסופית לטיולים ומציאת פינות חמד נסתרות, בחצי השנה הראשונה שלנו בגיברלטר, בעלי ואני יצאנו לטייל כל סוף שבוע, לאזור אחר בספרד.

אחרי הלידה של בכורתי, אכן הייתה הפסקת טיולים. ההפסקה ארכה בדיוק שלושה חודשים. גילינו מהר מאוד, שאפשר לטייל עם תינוקות וגם אפשר להמשיך ולטייל כשהם הופכים לפעוטות וכשהם הופכים לילדים ואפילו כשנולדים להם עוד אחים –
אפשר לטייל .

כמובן שאופי הטיולים שלנו השתנה מעט, אבל ביננו – רק לטובה. הילדים מהווים תירוץ נהדר להגיע לפארקים ולאטרקציות, שכמבוגר, אתה לא שוקל אפילו, אבל כהורה, אתה מגיע לשם כביכול מכורך המציאות, כשבפועל, ההנאה שלנו, הייתה שווה להנאה של ילדנו (אם לא גדולה ממנה, כי בפנים, כולנו נשארים ילדים ואין שנייה להרגשה הנפלאה הזו, שיש לך, כשאתה יורד מרכבת ההרים הכי מגניבה שהיית בה בחיים שלך ועוד הילד שלך היה שם איתך).

ככה למדתי לאהוב ולגלות בספרד את כל האתרים המתוירים וגם הרבה מאוד מאלה שלא. למדתי לאן אפשר לסע עם הילדים ולהנות ולאילו מקומות עדיף להגיע לבד..הניסיון והידע הזה שצברתי, מאפשר לי לבנות לך מסלול טיול נטול טעויות ועגמת נפש, שיוביל אותך ואת חברי הטיול בבטחה, בשבילי וערי ספרד הקסומות וכל מה שייוותר לכם בסוף הטיול, הוא טעם של עוד.

אני מאחלת לכם, מכל הלב, שיהיה טיול מוצלח ומהנה ואם אתם רוצים שאתכנן לכם אותו, אתם יותר ממוזמנים לצור איתי קשר.

שלכם,

 

יעל חפץ – יועצת טיולים לספרד וגיברלטר